10 sierpnia 2023

Nowa strona parafii

Po wielu latach parafialna wspólnota w Rodakach doczekała się długo oczekiwanej strony internetowej, która stała się rzeczywistością dzięki zaangażowaniu ministrantów pod kierownictwem ks. proboszcza.

Parafia w Rodakach zawsze była miejscem wspólnoty, modlitwy i duchowego wsparcia. Jednak z upływem lat, brak strony internetowej zaczynał odciskać swoje piętno na komunikacji między parafianami a kościołem. Brakowało centralnego miejsca, gdzie parafianie mogliby uzyskać aktualne informacje, dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach, intencjach.

Ministranci (a właściwe lektorzy), którzy pomimo braku doświadczenia w projektowaniu stron postanowili podjąć wyzwanie i stworzyć stronę internetową, która umożliwi parafianom łatwiejszy dostęp do informacji parafialnych.