1. W tym tygodniu, w poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła, w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

2. Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny w liturgii Kościoła. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.

3. Za półtora tygodnia, w czwartek 30 maja będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. będą odprawione o g. 8.30 i 11.00. Po Mszy św. o g. 11.00 procesja przejdzie ulicami: Leśną, Bagienną, poprzeczną i prostą. Proszę  przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach co dwa lata temu. Serdecznie zapraszam na tę uroczystość Ochotnicze Straże Pożarne, Koła Gospodyń Wiejskich, asystę, dzieci do sypania kwiatów, służbę liturgiczną, chór, dzieci komunijne i rocznicowe, wszystkich parafian i gości.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenia Parafialne

NIEDZIELA  ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO